Онлајн резервација

тест
5.00 од 1 Оценки
Одбери

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации

Информации

Центар, Бул.Јане Сандански 113 а

Работно Време

Понеделник
09:00 - 17:00
Вторник
09:45 - 17:00
Среда
09:30 - 17:00
Четврток
09:30 - 17:00
Петок
09:30 - 14:00
Сабота
10:00 - 17:30
Недела
09:10 - 18:00
Капацитет: 25 Телефон: 075 222 803 Телефон 2: 075 222 804 Веб-страница E-mail адреса

Опис

Во нашите салони на „Афродита-С“ може да се уживаат сите услуги *Козметика на лице од класишни до најсовремени*Козметика на тело: нега, масажи,депилации,слабеењезатегнување, и обликување на најсовремени професионални апарати*.Лифтинг на лице ,врат,раце и тело.Трајно остранување на влакна.*Трајна.дневна и свечена шминка.*Трајна депилација *Солариум-МегаСан,*Нега на нокти и стапала,*Сецијални велнес масажи,* (прочитај повеќе) Опис: Тимот на „Aфродита-С“, секогаш ги почитува принципите на деловност и етика, врши континуирана едукација, ги следи најновите научни достигнувања Се потрудивме овој центар за убавина, да ги задоволи стандардите на најдобрите салони во светските метрополи. Идејата ни беше да создадеме рај за Вашите сетила. Во центар за убавина, во малку поинтимна и луксузна атмосфера од досегашната, може да се ужива во сите услуги кои досега ги нудеше надополнувајќи ги со уште неколку нови.


Продукти

Хед енд шолдерс шампон за коса со дејство против првут
Промотивна цена: 199 ден.

Цена: 225 ден.

Одбери јазик