Онлајн резервација

Шеќерна депилација
Нема коментари
Одбери
Маникир
Нема коментари
Одбери
Педикир
Нема коментари
Одбери
Фризерски Услуги
Нема коментари
Одбери
Невестински Услуги
Нема коментари
Одбери
Третман за нега на коса
Нема коментари
Одбери
Пакет
Нема коментари
Одбери
Козметички услуги
Нема коментари
Одбери
Класично Осветлување
Нема коментари
Одбери
Боење
Нема коментари
Одбери
Естетско Осветлување
Нема коментари
Одбери
Шишање (миење, шишање, обликување)
Нема коментари
Одбери
Осветлување со фолија
Нема коментари
Одбери

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Информации

Bagdadska 15, Skopje 1000

Работно Време

Понеделник
09:00 - 19:00
Вторник
09:00 - 19:00
Среда
09:00 - 19:00
Четврток
09:00 - 19:00
Петок
09:00 - 19:00
Сабота
09:00 - 17:00
Телефон: 075 784 577 Телефон 2: 02 306 0023 Веб-страница


Опис


Продукти

Богата Ноќна крема за лице
Цена: 2.950 ден.
Волуменски Шампон
Цена: 1.250 ден.
Гел за прочистување
Цена: 1.200 ден.
Дневна крема за помладување
Цена: 3.100 ден.
Енергичен пилинг за тело
Цена: 1.350 ден.
Крема за миење на телото за мажи
Цена: 1.400 ден.
Крема за хидратација на лицето богата со хранливи материи
Цена: 1.520 ден.
Маска за против загаденост на лице
Цена: 1.400 ден.
Масло за чистење
Цена: 1.350 ден.

Најново од блогот:

Блог 1

Драги клиенти, Од денес официјално започнува соработката со Common.mk. Би сакале да ве извести...

Одбери јазик