Онлајн резервација

Маникир
5.00 од 5 Оценки
Одбери
Педикир
Нема коментари
Одбери
Депилација жени
5.00 од 6 Оценки
Одбери
Свилени трепки
5.00 од 2 Оценки
Одбери
Веѓи
5.00 од 1 Оценки
Одбери
Третмани за слабеење
5.00 од 3 Оценки
Одбери
Прочитај повеќе

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Попуст на услуги

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Информации

Владимир Комаров 11а

Работно Време

Понеделник
11:00 - 19:00
Вторник
11:00 - 19:00
Среда
11:00 - 19:00
Четврток
11:00 - 19:00
Петок
11:00 - 19:00
Телефон: 070468774 E-mail адреса


Опис

Show Room by Tasha Ray ви ги нуди долу-наведените услуги:

* Маникир , педикир
* Свилени трепки , лифтинг на трепки
* Ламинација на веѓи
* Јапонско исцртување на веѓи
* Депилација

Закажете термин и уверете се во нашиот квалитет!

Најново од блогот:

Блог 1

Драги клиенти, Од денес официјално започнува соработката со Common.mk. Би сакале да ве извести...

Одбери јазик