Онлајн резервација

Третмани
4.50 од 2 Оценки
Одбери
Топла и ладна депилација
5.00 од 3 Оценки
Одбери
Масажи
Нема коментари
Одбери

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Попуст на услуги

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Информации

MK, Blvd. Partizanski Odredi 88, Skopje 1000

Работно Време

Понеделник
11:00 - 19:00
Вторник
11:00 - 19:00
Среда
11:00 - 19:00
Четврток
11:00 - 19:00
Петок
11:00 - 19:00
Сабота
10:00 - 15:00
Телефон: 070 288 011 Веб-страница E-mail адреса


Опис

Студио 118 е салон за убавина кој ги нуди следниве услуги:
депилација, мадеро терапија, хијалурон пен, лифтинг и ботокс на трепки, пудра веѓи, јапонско исцртување на веѓи, антицелулитни масажи, релакс масажи, ламинација на веѓи, маникир, педикир, гел лак, гел на нокти и наливни нокти

Најново од блогот:

Блог 1

Драги клиенти, Од денес официјално започнува соработката со Common.mk. Би сакале да ве извести...

Одбери јазик