Онлајн резервација

Професионална шминка
4.97 од 27 Оценки
Одбери
Трепки
5.00 од 42 Оценки
Одбери
Масажи
5.00 од 6 Оценки
Одбери
Пилинг, Сауна
5.00 од 4 Оценки
Одбери
Шишање, фенирање, виткање
5.00 од 55 Оценки
Одбери
Третмани за коса
5.00 од 5 Оценки
Одбери
Боење, Нијансирање
5.00 од 17 Оценки
Одбери
Третмани за чистење акни/црнки
5.00 од 2 Оценки
Одбери
Третмани за намалување на брчки и подигнување на тонус на лицето
Нема коментари
Одбери
Нокти
5.00 од 25 Оценки
Одбери
Депилација ЖЕНИ
4.97 од 29 Оценки
Одбери
Депилација МАЖИ
Нема коментари
Одбери
Масажи за намалување на целулитот
5.00 од 38 Оценки
Одбери
VACU SLIM 48 третмани
Нема коментари
Одбери
Електростимулации
5.00 од 9 Оценки
Одбери
Бодиврапинг
5.00 од 24 Оценки
Одбери

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Попуст на услуги

Одбери вработен:

Ваши резервации:

Лични информации


Информации

Boulevard Jane Sandanski, Skopje 1000

Работно Време

Понеделник
10:00 - 20:00
Вторник
10:00 - 20:00
Среда
10:00 - 20:00
Четврток
10:00 - 20:00
Петок
10:00 - 20:00
Сабота
10:00 - 17:00
Телефон: 076302444 Телефон 2: 071 332 166 Веб-страница


Опис

Најново од блогот:

Блог 1

Драги клиенти, Од денес официјално започнува соработката со Common.mk. Би сакале да ве извести...

Одбери јазик