Назад кон профилот

Нано Третман

Најдобриот третман за коса кој досега сте го пробале.
Резултати после првиот третман.
Влакното е хидрирано,регенерирано и полно.
Особено се препорачува кај коса која се избелува,често се фенира и е природно сува и нема сјај.
Назад кон профилот

Најново од блогот:

Блог 1

Драги клиенти, Од денес официјално започнува соработката со Common.mk. Би сакале да ве извести...

Одбери јазик